خانه » درباره ما

درباره ما

بهداشت و سلامت از دیرباز جز مهم‌ترین دارایی بشر تلقی شده است. هرچند بیماری و درد جزء لاینفک زندگی ما به شمار می‌رود، اما خوشبختانه در دنیای امروز راه‌های زیادی برای پیشگیری، بازیابی دوباره سلامت و کاهش درد و رنج بیماران وجود دارد. این پیشرفت علم و آگاهی روزافزون، خود نعمتی است که گذشتگان ما کمتر از آن برخوردار بوده‌اند. امید است با برخورداری از این نعمت روزافزون در حرکت به‌سوی دنیایی سالم تر و مشاهده درد و رنج کمتر تداوم داشته باشیم.

اما دسترسی به منابع اطلاعاتی موثق و مفیدی که ما را به گمراهی نکشاند لازمه این آگاهی است. گاها، مواجه‌شدن با اطلاعات ضدونقیض و غیر مستند که بر پایه تحقیقاتی علمی نیستند باعث تلف شدن انرژی و پریشانی بیشتر می‌گردد. در این مجله سعی داریم تکیه‌بر مطالب مستند و مفید که بتوان به آن‌ها استناد کرد را سرلوحه کار خود قرار داریم.

هدف گروه سلامت و زیبایی آهین آگاهی بخشی و آموزش در جهت ارتقای سلامت و کمک به دوستداران زیبایی است. در بخش مد و زیبایی نیز سعی داریم مجموعه کاملی از طرح‌ها و مدل‌های جدید و پرکاربرد در جامعه ارائه کنیم و به‌روز بودن مهم‌ترین ویژگی مطالب ما خواهد بود.

در آخر، از شما کاربران عزیز خواهشمندیم در این راستا ما را یاری نمایید و با نظرات و پیشنهادات خود به ما در ارائه بهتر اطلاعات کمک کنید.

با تشکر:

گروه مجله سلامت و زیبایی آهین